Poniedziałek 25.09.2023 r. godz: 14:24:52, CEST

Minecraft serwery - Minecraft servers - Minecraft server list - Lista serwerów Minecraft

Minecraft, to ¶wietna gra, lecz tak, jak ma to miejsce w przypadku wielu produkcji w dzisiejszym ¶wiecie gier komputerowych, największ± zabawę często sprawia rozrywka wieloosobowa (multiplayer gaming). W przypadku Minecrafta, mimo, iż w trybie single player, to doskonała gra sama w sobie, to - co warto zauważyć - swoje skrzydła potrafi jeszcze bardziej rozwin±ć podczas zabawy z innymi żywymi graczami.

W przypadku gry Minecraft zamiast jednego, czy kilku zglobalizowanych serwerów na wzór gier MMO, raczej dominuje system wielu mniejszych serwerów (rozwi±zane znane przede wszystkim ze strzelanin FPS). I tak mamy tworzona przez graczy serwery Minecraft (Minecraft servers). Serwery mog± zawierać od kilku do kilkudziesięciu (a nawet kilkuset) slotów (slot, to nic innego, jak miejsce dla gracza na danym serwerze).

Aczkolwiek czasem trudno dotrzeć do takiego serwera, który nas by intereseował (z racji tego, iż minecraftowe serwery mog± posiadać różne statystyki, konfiguracje, o różnego rodzaju mapach nie wspominaj±c). Dlatego też postanowili¶my dla Was zamie¶cić listę serwerów Minecraft - spis serwerów Minecraft (Minecraft servers - Minecraft server list). Lista serwerów zawiera serwery zarówno polskie, jak również zagranicze, wraz ze statystykami danego serwera (status online/offline, ilo¶ć graczy, która obecnie przebywa na serwerze oraz inne ważne dane).

Lista spis serwerów gry Minecraft servers - Minecraft server list

Ranking Serwer Logo Host Port Gracze Kraj Wersja Online
14BattlePVP FactionsLogo server Minecraft BattlePVP Factions wersja 1.5.2IP: play.battlepvp.com25565400USA1.5.2Status serwera
15SkyBlockLogo server Minecraft SkyBlock wersja 1.5.2IP: skyblock.net25565450USA1.5.2Status serwera
16GontrollerPVPLogo server Minecraft GontrollerPVP wersja 1.5.2IP: pvp.gontroller.com25565500USA1.5.2Status serwera
1VoidCraftLogo server Minecraft VoidCraft wersja 1.5.2IP: hub.vcserver.org25565650USA1.5.2Status serwera

Trwa o¶wieżanie statusu serwerów...
Kolejne strony: 1 2
Dodaj serwer Minecraft