Wtorek 23.07.2024 r. godz: 07:56:57, CEST

Współpraca z naszym serwisem Minecraft Site

Współpraca z Minecraft Serwisem jest warta rozpatrzenia i uwagi Jesteśmy dosyć młodym serwisem dotyczącym tematyki Minecraft, mimo to posiadamy ambicje do ciągłego rozwoju i wzrostu. Cenimy sobie również społeczność wokół gry Minecraft, przy czym wiemy doskonale, iż to współpraca jest ważnym elementem rozwojowym każdego dobrego serwisu internetowego.

Z tych właśnie względów jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy ze wszystkimi zainteresowanymi osobami, grupami, serwisami internetowymi, inwestorami, czy też firmami. Interesują nas wszelkie formy współpracy i obiecujemyy rozważyć każdą z nich.

Jeżeli jesteś właścicielem serwera Minecraftowego (prowadzisz swój własny serwer Minecraft, albo jesteś takowego współtwórcą, czy też adminem serwera Minecraft) i chciał(a)byś uzyskać reklamę swojego serwera w naszym serwisie nic nie stoi na przeszkodzie ku takiemu rozwiązaniu. Jeżeli jesteś w jakikolwiek związany/-a (lub też wcale niezwiązany, ale chcesz z jakiś względów nawiązać współpracę z naszym serwisem) z tematyką gry Minecraft, gry komputerowe, serwery, poradniki, sprzedaż związana (lub też nie) z grą Minecraft, czy cokowiek innego związanego z tematyką naszego serwisu i chciał(a)byś nawiązać jakikolwiek rodzaj współpracy - jesteśmy chętni do wszelkich form współpracy.

Jeżeli chcesz w jakikolwiek sposób pomóc w rozwoju naszego serwisu Minecraft zachęcamy do zamieszczania linków do naszego serwisu na Twojej stronie internetowej, blogu, czy też podstonie w serwisie społecznościowym, serwisie rozrywkowym. Dzięki reklamie naszych użytkowników Minecraft Serwis może się ciągle rozwijać i dostarczać Wam jeszcze lepszą, ciekawszą treść w jeszcze większej ilości i coraz lepszej jakości.

Chcąc podjąć współpracę naszego serwisu ze swoją stroną internetową najlepiej, gdybyś przygotował/a elementarne informacje o swojej stronie internetowej, czyli pisząc do nas miał/a przygotowany link do statystyk odwiedzin swojej strony, serwisu, serwera. Możesz również nam napisać parę słów o swoim serwisie, serwerze itd.

W przypadku zainteresowania współpracą z naszym serwisem wystarczy, że skorzystasz z formularza kontaktowego, do którego link zamieszony jest również w menu naszego serwisu Minecraft.