Poniedziałek 01.09.2014 r. godz: 13:11:17, CEST

Save do Minecraft - save Minecraft - sejwy do Minecrafta

Czym jest i do czego służy save do Minecraft chyba nie trzeba nikomu, kto zna grę Minecraft tłumaczyć. Save Minecraft, to oczywi¶cie zapisana gra, wraz z odkrytym przez danego gracza ¶wiatem oraz wszelkimi budowlami, czy też modyfikacjami terenu, jakich kiedykolwiek dokonał. Gracze udostępniaj± swoje savy do Minecrafta chociażby po to, aby podzielić się swoimi dokonaniami w grze Minecrafta, popisać się tym, co stworzyli lub po prostu udostępnić ciekawy ¶wiat innym graczom. Save'y Minecraft zazwyczaj zawieraj± gotowe budowle Minecraft oraz inne, ciekawe projekty Minecraft. Zazwyczaj można zobaczyć efekty wyobraĽni graczy, przez wybudowane w Minecrafcie budowle i projekty. Projektom Minecraft oraz budowlom Minecraft zazwyczaj towarzyszy indywidualny zmysł estetyczny danego gracza, będ±cego autorem danego sejwa.

Jak wgrać save do Minecraft - instrukcja wgrywania save'ów do gry Minecraft

 1. Otwieramy folder, w którym znajduje się zainstalowana gra Minecraft: Start > Uruchom... > lub Windows + R, a następnie wpisujemy lub wklejamy w oknie, które nam się pojawiło: %appdata% i odszukujemy folderu .minecraft,
 2. W zależno¶ci od systemu lokalizacja do folderu .minecraft będzie inna.

  • Windows XP: C:\Documents and Settings/<nazwa_użytkownika>\Dane aplikacji\.minecraft
  • Windows Vista: C:\Users\<nazwa_użytkownika>\AppData\.minecraft
  • Windows 7: C:\Users\<nazwa_użytkownika>\AppData\Roaming\.minecraft
  • C: - nazwa litery dysku lokalnego, na którym zainstalowany jest system Windows. Najczę¶ciej C:, lecz może być to np. D:, E: itd.

 3. Przechodzimy do folderu saves, który znajdziemy w folderze gry Minecraft
 4. W folderu znajdziemy nazwy ¶wiatów, które stworzyli¶my sami.
 5. Wystarczy teraz wgrać folder z interesuj±cym nas save'em.
 6. Folder zwieraj±cy save Minecraft powinien zawierać pliki: level.dat oraz session.lock.
 7. Teraz wystarczy tylko wczytać grę zawieraj±c± interesuj±cy nas Minecraft save.

Konwersja save'ów starszych wersji Minecraft

Czasem może zdarzyć się tak, iż posiadamy save do gry Minecraft w wersji starszej, niż wersja klienta gry Minecraft, któr± dysponujemy. Wersja ta wymagać wtedy może konwersji i w polu wyboru sejwów Minecraft do wczytania pod nazw± danego save'a widnieje wtedy informacja, iż save musi zostać skonwertowany (save must be converted). Konwersja save Minecrafta prrzebiega automatycznie zaraz po wybraniu save'a, przed wczytaniem mapy. Konwersja może potrwać kilka chwil (w zależno¶ci od szybko¶ci komputera, jakim dysponujemy), lecz zazwyczaj proces ten nie trwa zbyt dlugo.

 

Save do Minecraft do pobrania - Minecraft saves download

Save do Minecraft stworzony przez twórcę serii: Przygody z Minecraft

Save ten jest save'em do Minectaft, który stworzony został przez twórcę serii Przygody z Minecraft. Zawiera wiele różnych budowle Minecraft. Budowle Minecraftowe stworzone przez gracza, które posłużyć mog± dla kogo¶, jako inspiracja do stworzenia własnych budowli w Minecrafcie lub też platforma do dalszej gry i dalszego rozbudowywania budowli oraz dalszego modyfikowania wcze¶niej utworzonych budynków i budowli.

Pobierz Save do Minecraft z serii Przygody z Minecraft download do ¶ci±gnięcia:

Save do Minecraft z serii Przygody z Minecraft download do pobrania

Budujemy w MC

Budujemy w MC, to save do Minecrafta nie zawieraj±cy praktycznie niczego dobudowanego, aczkolwiek jest ogólnie uznawany za ciekawy save z powodu epickiego miejsca, czyli góry dookoła. Save nie zawiera żadnych budowli (a przynajmniej jak na razie), ale za to posiada ciekawe miejsce. Polecam.

Pobierz Save do Minecraft Budujemy w MC download do ¶ci±gnięcia:

Save do Minecraft Budujemy w MC download