Wtorek 23.07.2024 r. godz: 06:33:10, CEST

Minecraft do pobrania download - klient Minecraft do pobrania

Minecraft dostępny jest zarówno w postaci klienta, za pomoc± którego możemy grać zarówno w trybie single player, jak również multiplayer oraz w postaci plików serwerowych, dzięki którym możemy stworzyć swój własny serwer gry Minecraft.

W naszym serwisie znajdziesz zarówno klienty, jak i pliki serwerowe na platformy Windows, Linux, Unix, Mac OS i inne. W przypadku klienta dla Windows umie¶ć klient gry Minecraft w dowolnym miejscu na dysku, a następnie uruchom. W przypadku klienta gry Minecraft dla platformy Mac OS X rozpakuj pliki i umie¶ć Minecraft w folderze /Applications.

Jeżeli natomiast chodzi o klienta Minecraft przeznaczonego dla platformy Linux/Unix/inne systemy operacyjne plik .jar może nie dzialać w swojej oryginalnej formie sam z siebie. Jeżeli zmagasz się z problemamy dotycz±cymi pamięci operacyjnej spróbuj odpalić plik za pomoc± Javy, korzystaj±c z polecenia: -Xmx1024M -Xms512M -cp Minecraft.jar net.minecraft.LauncherFrame. Polecane jest w takim wypadku korzystanie ze ¶rodowiska Java Virtual Machine napisanego przez Sun.

Pobierz Minecraft - klienty gry Minecraft dostępne poniżej do pobrania:

Minecraft dla Windows:

Minecraft Download

Minecraft dla Windows - link alternatywny:

Minecraft Download

Minecraft dla Mac OS X:

Minecraft Download

Minecraft dla Mac OS X - link alternatywny:

Minecraft Download

 

Minecraft dla Linux/Unix/innych systemów operacyjnych:

Minecraft Download

Minecraft dla Linux/Unix/innych - link alternatywny:

Minecraft Download