Wtorek 23.07.2024 r. godz: 08:26:19, CEST

Minecraft servers - lista serwerów Minecraft

Wysłany przez admin dnia: 2013-05-31 15:18:26

Lista serwerów Minecraft - Minecraft servers, Minecraft server list - spis serwerów w serwisie Minecraft!

Lista serwerów Minecraft, spis serwerów, Minecraft serwery, Minecraft server list, Minecraft servers Wszystkim Wam obiecywaliśmy nowości w naszym serwisie i oto i one, a dokładniej ich początek. Już od kilku dni w serwisie Minecraft Serwis znajduje się lista serwerów Minecraft, czyli to, co wielu z Was - minecraftowych graczy - często poszukuje.

Jak wiadomo Minecraft jest grą świetną, gdy gramy w nią w pojedynkę. Nawet grając samemu można w sposób praktycznie nieskończony dawać wodzę swojej wyobraźni, a ilość możliwości, jakie gra Minecraft za sobą kryje jest praktycznie nieskończona.

Aczkolwiek, jak to zazwyczja z grami bywa, tak samo i w przypadku Minecrafta gra single player to nie jedyna opcja. W Minecraftcie umożliwiono opcję gry również multiplayer, na tworzonych przez graczy serwerach. Twórcy zrezygnowali z rozwiązania typowego dla gier z MMO/MMORPG, gdzie jeden, czy kilka ogromnych serwerów tworzą ogromny świat, gdzie gra jednocześnie nawet kilkaset tysięcy graczy. W tym wypadku mamy do czynienia z mniejszymi serwerami. Rzekłbym w podobnym stylu, co w przypadku strzelanin FPS, aczkolwiek jednak w przypadku Minecrafta można spotkać serwery nawet z prawie 10 tysiącami slotów, czyli miejsca na graczy podłączonych do serwera jednocześnie.

Dlatego też wychodzimy na przeciw wszystkim graczom zainteresowanym tego typu formą rozrywki multiplayerowej i też dlatego od kilku dni jest dostępna w naszym serwisie Minecraft lista serwerów Minecraft (z ang. Minecraft server list, czy też Minecraft servers).

W chwili obecnej dział dopiero powstał, aczkolwiek oczywiście w przyszłości ilość serwerów Minecrafta będzie coraz większa. Oprócz tego, także i Wy możecie dodawać swoje serwery Minecrafta. Dlatego też jeżeli jesteś twórcą, właścicielem serwera Minecraft lub z jakiś względów chciał(a)byś dodać serwer Minecraft do naszego spisu - nic prostszego! Skontaktuj się z nami poprzez nasz formularz kontaktowy. Oczywiście chcąc dodać własny serwer do naszej listy koniecznie podaj jego nazwę, adres (hosta), port IP (jeśli inny, niż standardowy 25565). Dobrze też, abyś podał link do logo serwera w wymiarach mniej więcej 230x29 (jeśli większe, logo zostanie zmniejszone, jeśli zbyt małe i jakoś nie będzie pozwalała na umieszczenie go - nie zostanie umieszczone). Oprócz tego w paru słowach napisz nam, dlatego akurat Twój serwer zasługuje na to, aby został umieszczony w naszym serwisie - jednym słowem napisz swoje propozycje, czyli ze swojej co oferujesz w zamian za reklamę swojego serwera w naszym serwisie. My ze swojej strony zastrzegamy sobie brak odpowiedzi, czy też niedodanie danego serwera, jeśli propozycja współpracy nie będzie nam odpowiadać. Oczywiście przyjmujemy serwery z całego świata (przy dodawaniu określ kraj, w którym leży serwer), oraz wszelkich możliwych trybów gry (survival, creative, rpg, custom mode'y itd).

Pokrótce tak właśnie prezentują się nowości na chwilę obecną. Zostańcie z nami, gdyż mamy dla Was przygotowanych jeszcze sporo nowości!

Powrót