Wtorek 23.07.2024 r. godz: 07:08:48, CEST

Minecraft na wakacjach - wakacje i lato z Minecraftem!

Wysłany przez admin dnia: 2014-07-03 18:44:00

Wakacje z Minecraft, Minecraft lato, summer Minecraft, wolne z gierką grą Minecraft Jak zwykle, gdy ma to miejsce o tej porze roku w lato, także w tym roku nastał - oczekiwany przez wszystkich uczniów, studentów (a także nauczycieli :) czas - chodzi oczywiście o wakacje! Z pewnością wszyscy z Was, którzy lubią spędzać swój wolny czas grając w Minecrafta, a znajdują się w jednej z wymienionych powyżej grup zacierają ręce na myśl o znacznie większej ilości wolnego czasu, który będą mogli wreszcie przeznaczyć na odpowiednią ilość czasu spędzoną przy swojej ulubionej - lub jednej z ulubionych - grze.

My doskonale o tym wiemy, dlatego też - wraz z wakacjami - przygotowaliśmy dla Was nowości, dzięki którym korzystanie z Waszego ulubionego serwisu o Minecrafcie będzie jeszcze lepsze, niż wcześniej! Dlatego też możecie się przygotować na to, iż już wkrótce w naszym serwisie ukaże się nowy content - związany oczywiście z Minecraftem!

Dostosowujemy się do naszych użytkowników, dlatego będziemy uzupełniać w treść te części, które są przez Was najczęściej odwiedzane, czytane i z których najczęściej korzystacie. A to wszystko dlatego, abyście jeszcze chętniej korzystali z naszego serwisu zawsze i wszędzie! :) Dlatego będziecie mogli śledzić nowości w naszym serwisie, będąc zarówno w domu, jak i na wakacjach!

Zapraszamy i życzymy miłych i udanych wakacji!

Powrót