Wtorek 23.07.2024 r. godz: 06:27:54, CEST

Mody do Minecraft - dostępne mody do Minecrafta

Znajdziesz tutaj dostępne w Minecraft Serwis mody do Minecraft, czyli wybrane specjalnie dla użytkowników naszego serwisu najciekawsze, najbardziej użyteczne dla graczy modyfikacje do gry Minecraft.

REI's Minimap Mod - Reis Minimap dla Minecraft 1.6.2 modyfikacja

mapa z bliska - Rei's Minimap mod v3.0 dla Minecraft w wersji 1.1.0 - pod mapą znajdują się wszystkie trzy koordynaty x, y i z Reis Minimap Mod dla Minecraft 1.1.0 w wersji Reis Minimap v3.0 - mod dla Minecraft dodający minimapę, pozwalającą na dokłane określenie lokalizacji, ustawianie waypointów i rozpoznawanie mobów na około

Rei's Minimap mod instaluje w Minecrafcie minimapę, która jest dużym ułatwieniem, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż świat Minecrafta jest praktycznie nieskończony, a można łatwo się w nim zgubić (szczególnie, gdy nie zapisaliśmy sobie koordynatów ważnej dla nas lokalizacji, np. naszego domu, czy bazy, którą stworzyliśmy w grze). Dlatego też mod szczególnie przyda się wszystkim tym, którzy mają slabą orientację w świecie Minecrafta, czy też wszystkim, którzy chcieliby posiadać dodatkowe ulatwienie w postaci mapy. Mapa Reis Minimap Mod posiada dodatkowe opcje konfiguracji, jak chociażby zaznaczanie waypoint'sów, czyli ważnych dla nas punktów, które dodatkowo możemy podpisać wedle uznania oraz wyznaczyć im kolor, w jakim maja być pokazywane na mapie. W Wersji Rei's Minimap v3.0 przeznaczonej dla wersji Minecraft 1.6.2 dodana została możliwość widzenia waypointów nie tylko na mapie, ale również w widoku świata. Możemy także zobaczyć w metrach jak daleko znajdujemy się od danego waypoint'a.

Mapa jest dostępna w wersji minimapy, jak również w wersji mapy powiększonej na cały ekran - za pomocą klawisza X. Przycisk M pozwala na ustawienia opcji mapy, jak również dodawanie waypoint'ów. Na mapie pokazywany jest zarówno teren gry, jak i moby - zarówno te nieagresywne, jak i potwory. Ludzie NPC pokazywani są na zielono - jako przyjazne moby. Zwierzęta pokazywane są na biało, jako moby neutralne, natomiast przeciwnicy - jako moby agresywne - pokazywane się na czerwono.

Pobierz mod REI's Minimap Mod dla wersji Minecraft 1.6.2:

Reis Minimap Mod Download

Starszy mod REI's Minimap dla wersji Minecraft 1.1.0:

Reis Minimap Mod 1.1.0 Download

World Downloader Mod (Modyfikacja Pobieranie świata)

Dzięki modyfikacji World Downloader mamy możliwość gracz dostaje możliwość, dzięki której może kopiować mapy z serwerów multiplayer, by potem móc grać na nich w single playerze. W czasie gry na serwerze multiplayer będziesz mieć możliwość skopiowania za pomocą tej modyfikacji teren o zasięgu 160 blokow zostaje skopiowany i zmodyfikowany, jako save singleplayer. Mod jest szczególnie przydatny dla graczy korzystających z serwerów multiplayer oraz dla wszystkich tych, którzy lubią nie tylko podziwiać oryginalne projekty stworzone dla potrzeb niektórych serwerów gry Minecraft, ale również chcieliby zagrać na takowym samemu w trybie single player, czy też rozbudowywać lub modyfikować wedle swoich koncepcji.

Pobierz World Downloader Mod:

World Downloader Mod Download

 

MINEEXP Mod Bukkit plug-in (Modyfikacja Mine EXP - plugin do Bukkit'a)

Mine Exp MINEEXP modyfikacja do Minecrafta enchating enchantowanie exp za budowanie, Bukkit plugin, plug-in do Bukkita Modyfikcja zdobywanie exp expa w Minecracie Minecraft za budowanie MINEEXP enchanter wysoki level poziom fajna popularna modyfikacja

Jeżeli chcesz cieszyć się możliwościami modyfikacji Jeżeli jesteś fanem kopania i chciał(-a)byś z tego mieć nie tylko przyjemność wynikającą z gry, ale również i dodatkowe EXP (takie, jak dostajesz podczas np. zabijania potworów), to jest to modyfikacja właśnie dokładnie dla Ciebie.

MINEEXP daje możliwość zdobywania dodatkowego EXP za wykopywanie konkretnych bloków.W przypadku enchantingu z pewnością modyfikacja ta może stać się przydatna.

Cennik punktów EXP, zdobywanych dzięki MINEEXP:

 • Kamień (Stone): 1 EXP
 • Węgiel (Coal): 2 EXP
 • Ruda żelaza (Iron Stone): 3 EXP
 • Ruda złota (Gold Stone): 5 EXP
 • Ruda lazurytu (Lapis Lazuri): 5 EXP
 • Ruda czerwonego pyłu (Red Stone): 4 EXP
 • Ruda diamentu (Diamond): 10 EXP

Mod instalujemy w sposób standardowy.

Instrukcja instalacji moda (plugina Bukkit):

 1. Pobierz modyfikację MINEEXP Mod.
 2. Otwórz folder bin, w którym znajduje się plik .minecraft.
 3. Wrzuć plik MineEXP.jar do folderu bin.
 4. Zamknij wszystkie otwarte okna.
 5. Mod zainstalowany. Odpal grę i przetestuj działanie modyfikacji.

Mod MINEXP wymaga do prawidłowego działania wymaga dodatkowo zainstalowania modyfikacji Bukkit (modyfikacja serwerowa). Jest to mod typu plugin do Bukkit'a. Bukkit jest pluginem stosowanym w serwerze Minecrafta. W przypadku, w którym nie masz zainstalowanego moda Bukkit nie odpowiadamy za prawidłowe działanie modyfikacji. Bukkit można pobrać w naszym serwisie. Znajduje się on w zakładce Mody do Minecraft - Instalacja.

Pobierz mod MINE EXP Mod:

MINEEXP Mod Download

Millenaire Mod - NPC Village - Wioski w Minecrafcie z NPC'ami

Millenaire Mod NPC Village - modyfikcja dodająca wioski NPCów Wioska NPCów w grze Minecraft za pomocą moda Millenaire NPC modyfikacja modding Millenaire mod

Miillenaire Mod NPC Village umożliwia stworzenie w grze Minecraft różnych wiosek z NPC. Zapewne wielu z Was podczas grania w grę Minecraft odczuwać może nudę, czy monotonię związaną przemierzaniem i grając samotnie w ogromnym - nieskończonym świecie gry. Wioski NPC natomiast - te wbudowane w grę Minecraft zdecydowanie są raczej monotone i dosyć rzadko występująca. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, to mod Millenaire jest właśnie dla Ciebie. Umożliwia on tworzenie się na mapie w sposób losowych przeróżnych wiosek z NPC'ami. Wioski powstające dzięki temu modowi są różnorodne z racji tego, iż mamy zawarte w nim różne kultury. Ale to nie wszystko! Dzięki modowi Millenaire możemy tworzyć miasta - a dokładniej pomagać w budowie, dostarczając mieszkańcom odpowiednich surowców, przez co będą mobli oni rozbudowywać i upgrade'ować miasta. Oprócz tego możemy prowadzić działania dyplomatycznie, przez które możemy sprawiać, iż dane kultury oraz miasta będą albo ze sobą w złych, albo też w dobrych układach. W modyfikacji mamy różne kultury i każde z miast należy do jednej z dostępnych kultur. Mod dodaje także nowe itemy, w tym też walutę, którą możemy posługiwać się wśród mieszkańców wszystkich wiosek. Modyfikacja - podobnie jak większość innych modyfikacji Minecrafta - do prawidłowego działa wymaga zainstalowania najpierw moda ModLoader.

Modyfikacja Millenaire mod stanowi doskonałą alternatywę dla wszystkich pragnących w swojej grze uświadczyć innych ludzi, a nie chcących, czy też nie mających możliwości grać na serwerach minecraftowych.

Pobierz modyfikakcję Millenaire Mod:

Millenaire Mod NPC Village Download