Wtorek 23.07.2024 r. godz: 07:26:10, CEST

Nowości w Minecraft Serwis wiosną!

Wysłany przez admin dnia: 2013-03-23 19:31:31

Nowości w Minecraft Serwis!

Wiosenne nowości w Minecraft serwis Wraz z nadejściem wiosny (a przynajmniej tej kalendarzowej, bo pogoda zdecydowanie na nią nie wskazuje) przygotowaliśmy dla Was dodatkowe atrakcje w postaci jeszcze większej ilości contentu związanego z grą.

Z pewnością znajdziesz teraz jeszcze więcej skinów, tekstur, nowe pliki do pobrania jak również dodatkowe poradniki, czy też opisy gry. Zachęcamy wszystkich nowych jak i zaawansowanych graczy Minecraft do korzystania z naszego serwisu.

Oprócz tego w naszym serwisie znajdziesz także zupełnie nowe skiny do Minecraft, jak również nowe tekstury do Minecraft.

Nowością w naszym serwisie jest również pojawienie się interaktywnego, zupełnie darmowego do pobrania oraz gry dema Minecrafta. Przy czym warto tutaj zauważyć, iż demo Minecraft jest dostępne zupełnie za darmo do ściągnięcia oraz grania (Minecraft for free - Minecraft free download demo). Co ciekawe, to fakt, iż demo zawiera pełną funkcjonalność gry, lecz jest po prostu ograniczone czasowo do 90 minut. Po 90 minutach świat zostaje automatycznie zablokowany, a graczowi pozostaje rozpoczęcie nowej gry. Jest to z pewnością bardzo ciekawa alternatywa dla wszystkich tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z grą, jednakże nie wiedzą, czy warto kupoważ oryginalną wersję gry.

Aczkolwiek to jeszcze nie koniec nowości, a powiedzielibyśmy że to dopiero początek! Już niebawem czekają Was dodatkowe atrakcje związane z Minecraftem - uzbrojcie się w cierpliwość, gdyż już niedługo ruszamy z zupełnie nowym contentem, który z pewnością może okazać się dla Was pomocny lub przydatny.

Powrót